Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego
#1
Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje (https://wiadomosci.onet.pl/kraj/miedzyna...go/vcn1cb2). W sumie - dlaczego nie. Ciekaw tylko jestem, jak to się ma do kreatywnego inaczej podejścia do pisania, w szczególności w internecie. To co się momentami odjaniepawla, bije wszelkie możliwe rekordy... już nawet nie wiem, jak to nazwać czego.
Rico
Odpowiedz
#2
(02-21-2018, 12:02 PM)Rico napisał(a): Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje (https://wiadomosci.onet.pl/kraj/miedzyna...go/vcn1cb2). W sumie - dlaczego nie. Ciekaw tylko jestem, jak to się ma do kreatywnego inaczej podejścia do pisania, w szczególności w internecie. To co się momentami odjaniepawla, bije wszelkie możliwe rekordy... już nawet nie wiem, jak to nazwać czego.

No coty opowiadarz ze cie wkusza takie piasanie. to nie fypracowanie do szkoly i sie czepiasz bo fszyscy rozumiejo.
Diabeł
Johny Mendozius
http://att.waw.pl
Odpowiedz
#3
(02-21-2018, 02:36 PM)Johny.Mendozius napisał(a): No coty opowiadarz ze cie wkusza takie piasanie. to nie fypracowanie do szkoly i sie czepiasz bo fszyscy rozumiejo.

Co za złośliwa małpa...

Natomiast Twoja "stylizacja" to jest jeszcze mały pikuś w porównaniu z tym, co można w internetach zobaczyć. Naprawdę mały pikuś...
Rico
Odpowiedz
#4
Rico ma rację. Wynaleźć można np. takie kwiatki (pisownia oryginalna):

Wruciliysmy z curcia tydzen temu ze szpitala te same obiawy itp.TO WIELKA ZAGATKA NA TEN TEMAT karzde dziecko przechodzi te objawy inaczej Cierpliwosc i opserwacja dzeicka to NAJWARZNIEJZE -u nas dopiero wykrto to w usg BLAM W SZOKU+weylz cholnne sa w calzm ciele LEKARZ NIE WRUSZKA !!!!!!
Diabeł
Johny Mendozius
http://att.waw.pl
Odpowiedz
#5
Admin! Gdzie jest Admin! Za takie znęcanie się nad rozmówcami, to się powinno delikwentów banować! Oczko

Jeżu kolczasty - moje oczy... gdzie żeś Ty to wynalazł? Albo nie. Nie chcę wiedzieć.
Rico
Odpowiedz
#6
(02-23-2018, 11:54 AM)Rico napisał(a): Admin! Gdzie jest Admin! Za takie znęcanie się nad rozmówcami, to się powinno delikwentów banować! Oczko

Jeżu kolczasty - moje oczy... gdzie żeś Ty to wynalazł? Albo nie. Nie chcę wiedzieć.

Fejsbunio. Profil - o ile dobrze pamiętam - Grażyn na forach. Anioł
Diabeł
Johny Mendozius
http://att.waw.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości