Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miesięcznica a Frasyniuk
#1
Nie wiem, czy Frasyniukowi już całkiem odbiło. Po co komuś, kto jeszcze cieszy się jako takim autorytetem, brać udział w takich przepychankach?
Odpowiedz
#2
Frasyniuk to legenda Solidarności. Co sobie ten Kaczyński myśli? i policjanci? To już początek dyktatury i państwa policyjnego. Chyba trzeba uciekać z Polski.
Odpowiedz
#3
(06-11-2017, 02:36 PM)AdaStar napisał(a): Frasyniuk to legenda Solidarności. Co sobie ten Kaczyński myśli? i policjanci? To już początek dyktatury i państwa policyjnego. Chyba trzeba uciekać z Polski.

Zgadzam się z Tobą w 100%. Ludzie mają dosyć tych miesięcznic i zawłaszczania miasta. Warszawa zawłaszczona, Wawel zawłaszczony. I to wszystko spowodował jeden człowiek.
Odpowiedz
#4
No to sobie wyobrażam jaki byłby raban, jakby ktoś stanął naprzeciw pochodu LGTB. To nie o to chodzi, czy się komuś dana demonstracja, czy marsz podobają, ale o to, że każdy ma prawo demonstrować i nikt nie powinien mu w tym przeszkadzać. Nie podoba ci się, to nie bierz udziału.
Odpowiedz
#5
Ale inne demonstracje nie odbywają się, co miesiąc. Co miesiąc PiS zawłaszcza dla siebie Warszawę i straszy ludzi tymi marszami. Tragedia smoleńska jest wykorzystywana do celów politycznych. PiS buduje na niej potencjał polityczny. Ile można męczyć ludzi tym tematem.
Odpowiedz
#6
Mnie to nie męczy. Każdy normalny, uczciwy człowiek chce żeby ta katastrofa została wyjaśniona do końca. Ja mam coraz więcej wątpliwości po ekshumacjach.
Odpowiedz
#7
Ale o jakie wątpliwości chodzi? To była katastrofa lotnicza. I do tego spowodowana przez ludzkie błędy i naciski ze strony LKaczynskiego, który chciał zdążyć na rozpoczęcie swojej kampanii wyborczej.
Odpowiedz
#8
Też uważam, że główny winowajca tej katastrofy spoczywa na Wawelu. Temat już dawno powinien być zakończony. To wszystko robi się już niesmaczne. Mam dość tego tematu i dobrze, że ktoś w końcu protestuje.
Odpowiedz
#9
No patrz. To widzę, że wiesz już wszystko Oczko Tak się niestety składa, że w każdym cywilizowanym kraju, ludzie chcieliby do końca wyjaśnić tę katastrofę lub cokolwiek to było. Gdzie indziej byłoby to nie do pomyślenia, żeby tak potraktować elitę naszego kraju, która zginęła w wypadku.
Odpowiedz
#10
Nie sądzę, żeby ktoś wątpił w to żeby wyjaśnić, to co się stało w Smoleńsku. Ludzie protestują tylko przeciw upolitycznianiu tej katastrofy. Chyba nie zaprzeczysz, że jest wykorzystywana przez naszych polityków, a zwłaszcza przez Kaczyńskiego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości