Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taśmy u Sowy
#1
Czytaliście może nowe nagrania? Chyba nie da się tych ludzi usprawiedliwić tym, że założono nielegalne podsłuchy. Wniosek jest taki, że Polska nie ma elit, a reprezentuje nas patologia.
Odpowiedz
#2
Dokładnie, taki fajny i amerykański ten ksiądz Sowa był. I przedstawiciel kościoła "otwartego". Jak się czyta te taśmy, to jakby się czytało scenariusz żywcem wzięty z filmów gangsterskich. Brak słów. Polityka w całej okazałości.
Odpowiedz
#3
A ja myślę, że to PiS stoi za tymi nagraniami.Wolę już każdego, tylko nie tę okropną partię. Poza tym każda gada głupoty jak się napije i rozmawia w swoim towarzystwie. Podsłuchiwanie, to coś okropnego i już!
Odpowiedz
#4
Naprawdę nie widzisz nic złego w tych nagraniach? Próby niszczenia niesprzyjających mediów, ustawianie stołków dla znajomych. Nie wspomnę już o samym języku.
Odpowiedz
#5
A jak wg Ciebie mają rozmawiać faceci przy wódce? Ja wiele razy słuchałam wywiadów z Sową i uważam go za bardzo mądrego człowieka. Zawsze mówi z sensem. Nie przekreślałbym go z powodu podsłuchanych rozmów.
Odpowiedz
#6
Hahaha! Sowa i mądry człowiek Oczko a na czym ta jego mądrość polega? dobrze, że kuria w końcu zareagowała. Ksiądz, który rozmawia o spółkach skarbu państwa, samochodach i je ośmiorniczki. Żenada!
Odpowiedz
#7
No tak, bo Rydzyk to lepszy Uśmiech a co się stało z pieniędzmi na ratowanie stoczni? I dlaczego rząd daje pieniądze Rydzykowi z naszych podatków?
Odpowiedz
#8
No tak się wszyscy przejmowali Rydzykiem, a mieli Sowę pod nosem. Ksiądz Sowa i przyjaciele Oczko
Odpowiedz
#9
Ja szczerze mówiąc nie przepadam za jednym, ani za drugim. Dla mnie jest tylko niezrozumiałe, jak to się stało, że zwykły ksiądz miał takie wpływy. Skąd oni go wzięli?
Odpowiedz
#10
Nie mam pojęcia. Przecież w końcu Platforma nawołuje do rozdziału Kościoła i Państwa Oczko No chyba, że to "nasz" ksiądz. Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości