forum-reklam.pl
Taśmy u Sowy - Wersja do druku

+- forum-reklam.pl (http://forum-reklam.pl)
+-- Dział: Wstęp (http://forum-reklam.pl/Forum-wstep4)
+--- Dział: wiadomości ,informacje itp (http://forum-reklam.pl/Forum-wiadomosci-informacje-itp9)
+--- Wątek: Taśmy u Sowy (/Watek-tasmy-u-sowy165)Taśmy u Sowy - MrWilde - 06-10-2017

Czytaliście może nowe nagrania? Chyba nie da się tych ludzi usprawiedliwić tym, że założono nielegalne podsłuchy. Wniosek jest taki, że Polska nie ma elit, a reprezentuje nas patologia.


RE: Taśmy u Sowy - MaciekM - 06-10-2017

Dokładnie, taki fajny i amerykański ten ksiądz Sowa był. I przedstawiciel kościoła "otwartego". Jak się czyta te taśmy, to jakby się czytało scenariusz żywcem wzięty z filmów gangsterskich. Brak słów. Polityka w całej okazałości.


RE: Taśmy u Sowy - Nina1980 - 06-10-2017

A ja myślę, że to PiS stoi za tymi nagraniami.Wolę już każdego, tylko nie tę okropną partię. Poza tym każda gada głupoty jak się napije i rozmawia w swoim towarzystwie. Podsłuchiwanie, to coś okropnego i już!


RE: Taśmy u Sowy - MrWilde - 06-10-2017

Naprawdę nie widzisz nic złego w tych nagraniach? Próby niszczenia niesprzyjających mediów, ustawianie stołków dla znajomych. Nie wspomnę już o samym języku.


RE: Taśmy u Sowy - Nina15 - 06-10-2017

A jak wg Ciebie mają rozmawiać faceci przy wódce? Ja wiele razy słuchałam wywiadów z Sową i uważam go za bardzo mądrego człowieka. Zawsze mówi z sensem. Nie przekreślałbym go z powodu podsłuchanych rozmów.


RE: Taśmy u Sowy - Djack - 06-10-2017

Hahaha! Sowa i mądry człowiek Oczko a na czym ta jego mądrość polega? dobrze, że kuria w końcu zareagowała. Ksiądz, który rozmawia o spółkach skarbu państwa, samochodach i je ośmiorniczki. Żenada!


RE: Taśmy u Sowy - Nina1980 - 06-10-2017

No tak, bo Rydzyk to lepszy Uśmiech a co się stało z pieniędzmi na ratowanie stoczni? I dlaczego rząd daje pieniądze Rydzykowi z naszych podatków?


RE: Taśmy u Sowy - Kamil - 06-10-2017

No tak się wszyscy przejmowali Rydzykiem, a mieli Sowę pod nosem. Ksiądz Sowa i przyjaciele Oczko


RE: Taśmy u Sowy - MaciekM - 06-10-2017

Ja szczerze mówiąc nie przepadam za jednym, ani za drugim. Dla mnie jest tylko niezrozumiałe, jak to się stało, że zwykły ksiądz miał takie wpływy. Skąd oni go wzięli?


RE: Taśmy u Sowy - MrWilde - 06-10-2017

Nie mam pojęcia. Przecież w końcu Platforma nawołuje do rozdziału Kościoła i Państwa Oczko No chyba, że to "nasz" ksiądz. Oczko