forum-reklam.pl
Miesięcznica a Frasyniuk - Wersja do druku

+- forum-reklam.pl (http://forum-reklam.pl)
+-- Dział: Wstęp (http://forum-reklam.pl/Forum-wstep4)
+--- Dział: wiadomości ,informacje itp (http://forum-reklam.pl/Forum-wiadomosci-informacje-itp9)
+--- Wątek: Miesięcznica a Frasyniuk (/Watek-miesiecznica-a-frasyniuk166)

Miesięcznica a Frasyniuk - MrWilde - 06-11-2017

Nie wiem, czy Frasyniukowi już całkiem odbiło. Po co komuś, kto jeszcze cieszy się jako takim autorytetem, brać udział w takich przepychankach?

RE: Miesięcznica a Frasyniuk - AdaStar - 06-11-2017

Frasyniuk to legenda Solidarności. Co sobie ten Kaczyński myśli? i policjanci? To już początek dyktatury i państwa policyjnego. Chyba trzeba uciekać z Polski.

RE: Miesięcznica a Frasyniuk - Milkshake - 06-11-2017

(06-11-2017, 02:36 PM)AdaStar napisał(a): Frasyniuk to legenda Solidarności. Co sobie ten Kaczyński myśli? i policjanci? To już początek dyktatury i państwa policyjnego. Chyba trzeba uciekać z Polski.

Zgadzam się z Tobą w 100%. Ludzie mają dosyć tych miesięcznic i zawłaszczania miasta. Warszawa zawłaszczona, Wawel zawłaszczony. I to wszystko spowodował jeden człowiek.

RE: Miesięcznica a Frasyniuk - MrWilde - 06-11-2017

No to sobie wyobrażam jaki byłby raban, jakby ktoś stanął naprzeciw pochodu LGTB. To nie o to chodzi, czy się komuś dana demonstracja, czy marsz podobają, ale o to, że każdy ma prawo demonstrować i nikt nie powinien mu w tym przeszkadzać. Nie podoba ci się, to nie bierz udziału.

RE: Miesięcznica a Frasyniuk - AdaStar - 06-12-2017

Ale inne demonstracje nie odbywają się, co miesiąc. Co miesiąc PiS zawłaszcza dla siebie Warszawę i straszy ludzi tymi marszami. Tragedia smoleńska jest wykorzystywana do celów politycznych. PiS buduje na niej potencjał polityczny. Ile można męczyć ludzi tym tematem.

RE: Miesięcznica a Frasyniuk - MrWilde - 06-12-2017

Mnie to nie męczy. Każdy normalny, uczciwy człowiek chce żeby ta katastrofa została wyjaśniona do końca. Ja mam coraz więcej wątpliwości po ekshumacjach.

Ale o jakie wątpliwości chodzi? To była katastrofa lotnicza. I do tego spowodowana przez ludzkie błędy i naciski ze strony LKaczynskiego, który chciał zdążyć na rozpoczęcie swojej kampanii wyborczej.

RE: Miesięcznica a Frasyniuk - Milkshake - 06-12-2017

Też uważam, że główny winowajca tej katastrofy spoczywa na Wawelu. Temat już dawno powinien być zakończony. To wszystko robi się już niesmaczne. Mam dość tego tematu i dobrze, że ktoś w końcu protestuje.

No patrz. To widzę, że wiesz już wszystko Oczko Tak się niestety składa, że w każdym cywilizowanym kraju, ludzie chcieliby do końca wyjaśnić tę katastrofę lub cokolwiek to było. Gdzie indziej byłoby to nie do pomyślenia, żeby tak potraktować elitę naszego kraju, która zginęła w wypadku.

Nie sądzę, żeby ktoś wątpił w to żeby wyjaśnić, to co się stało w Smoleńsku. Ludzie protestują tylko przeciw upolitycznianiu tej katastrofy. Chyba nie zaprzeczysz, że jest wykorzystywana przez naszych polityków, a zwłaszcza przez Kaczyńskiego.

Jak ma nie być upolityczniona, skoro zginął tam Prezydent oraz inni politycy. Moim zdaniem to Frasyniuk poprzez te żenujące demonstracje chce zbić kapitał polityczny i stać się liderem opozycji, po tym jak KOD się skompromitował.

Frasyniuk akurat nie musi sobie nic ani nikomu udowadniać, czy o sobie przypominać. Jest znanym opozycjonistą i politykiem.

RE: Miesięcznica a Frasyniuk - Rico - 02-20-2018

(06-12-2017, 06:00 PM)MrWilde napisał(a): Mnie to nie męczy. Każdy normalny, uczciwy człowiek chce żeby ta katastrofa została wyjaśniona do końca. Ja mam coraz więcej wątpliwości po ekshumacjach.

Można spytać jakie to wątpliwości? Bo moim zdaniem sprawa jest prosta niczym konstrukcja cepa: uparli się na lądowanie, złamali wszelkie procedury obowiązujące w takich warunkach, co doprowadziło do efektownego przyglebienia. I co niby ekshumacje mają tutaj zmienić?

(06-12-2017, 06:33 PM)MrWilde napisał(a): Jak ma nie być upolityczniona, skoro zginął tam Prezydent oraz inni politycy. Moim zdaniem to Frasyniuk poprzez te żenujące demonstracje chce zbić kapitał polityczny i stać się liderem opozycji, po tym jak KOD się skompromitował.

Wiesz - Kijowski to nie cały KOD. To, że się jeden facet podłożył niczym dziecko nie oznacza, że cały ruch jest do wywalenia do kosza. Bo jednak żeby zmobilizować ludzi do wyjścia na marsze, to wcale nie jest takie hop siup do zrobienia.